Hotel dla zdrowych królików

Czasami każdy z nas musi gdzieś wyjechać. Nie zawsze możemy zabrać ze sobą swojego ukochanego pupila, chociaż wielu z nas nie wyobraża sobie najkrótszego chociażby wyjazdu bez usztaego przyjaciela.
Dla tych, którzy muszą na krótszy lub dłuższy okres wyjechać i szukają dla niego najlepszej opieki - zapraszamy do naszego hotelu.
Tutaj uszaty gość poczuje się jak w wielkiej królewskiej rodzinie... Oferujemy wersje All inclusiv jak również specjalne diety dla wymagających gości.
Najlepsze ekologiczne sianko hodowane specjalnie dla królików,ręcznie zbierane i suszone na słońcu. z ogromną ilością najzdrowszych ziół. Swieże owoce, warzywa, zioła, suszki. Najlepsze granulaty i przekąski. Zabawy, aktywność fizyczna jak również leniuchowanie.

Hotel dla chorych królików

Dla królczków chorych , pooperacyjnych lub niepełnosprawnych, oferujemy pobyt z leczeniem ( realizacja zaleceń lekarza, stosowanie terapii, diet etc ) i rehabilitacją, ćwiczeniami, masażami. Dodatkowo bliskość specjalistycznej lecznicy dla małych ssaków i stała współpraca z lekarzami