Fundacja to organizacja non-profit, którą tworzą wolontariusze. Osoby, które charytatywnie pomagają królikom w czasie wolnym od swojej pracy zawodowej. Fundacja nie jest firmą i nie ma żadnych źródeł zarobkowych.

pomocyTXT

Króliki są utrzymywane i leczone  jedynie z darowizn, prywatnych pieniędzy fundatorki oraz jednorazowego wsparcia miasta. Dlatego bardzo potrzebujemy każdego wsparcia i będziemy wdzięczni za każdą pomoc.
Część wydatków taka jak zakup warzyw i owoców, środków czystości, paliwo, transport i przejazdy środkami komunikacji oraz wyjazdy interwencyjne są finansowane ze środków prywatnych.

Darowizny krajowe:
Bank ING 37 1050 1012 1000 0092 0033 1404
Tytuł wpłaty " DAROWIZNA DLA KRÓLIKÓW

Darowizny zagraniczne:
Kod BIC Swift: INGBPLPW
IBAN PL 37 1050 1012 1000 0092 0033 1404
Tytuł wpłaty " DAROWIZNA DLA KRÓLIKÓW

Darowizny krajowe i zagraniczne poprzez PayPal:
wystarczy kliknąć w poniższy link:

Możecie nam również przekazać 1% swojego PODATKU

W rubruce numer KRS wpisujecie 0000432119

i dopisek CEL SZCZEGÓŁOWY : “KRÓLIKI”

Poza wsparciem finansowym, które jest niezbędne na leczenie, zabiegi oraz rehabilitację lub potrzebujemy przede wszystkim:

- ZIOŁA I SUSZKI

-KLATKI 120 cm

- ZAGRODY wysokość min. 80cm

- KUWETY NOWE

- PAŚNIKI

- POIDŁA NOWE

- PODKŁADY HIGIENICZNE, LIGNINA, RĘCZNIKI PAPIEROWE

- ŻWIREK DREWNIANY

- KOCYKI ( bez długiego włosia) , RĘCZNIKI, LEŻANKI

- TUNELE WIKLNOWE jak i używanych takich jak: klatki, zagrody, transportery, kuwety, poidła, miski, siano, żwirek, zioła, karmy, tunele, domki , bezpieczne zabawki , kocyki, ręczniki itp.

- OCET SPOŻYWCZY (idealny do oczyszczania kuwet z kamienia)

- WORKI NA ŚMIECI 35 I 60 litrowe

- VIRKON, ECCOID, SEKU środki do dezynfekcji

suszki