WIRTUALNA ADOPCJA

Jeśli nie możesz być realnym opiekunem królika, możesz pomóc mu "wirtualnie". Zarówno temu, który jest fizycznie w Fundacji jak również w DT czy szpitalu. Wystarczy wysłać nam maila na adres   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Najniższa kwota wirtualnej opieki to 30 zł. Można objąć opieką kilka królików jak również poświęcać większe kwoty dla jednego. Taka opieka jest dobrowolną darowizną- możesz w dowolnej chwili ją przerwać, zmienić lub dodać króliki.
ING 37 1050 1012 1000 0092 0033 1404   Fundacja Królewska
 zuzikibrit

Pieniądze przeznaczane są na zaspokajanie podstawowych i najpilniejszych królewskich potrzeb takich jak:
  • zakup karmy, siana, ziół, warzyw, owoców
  • żwirki, podkłady, środki czyszczące
  • klatki, kuwety, poidła, miseczki, paśnik
  • leczenie weterynaryjne, zabiegi, leki, odżywki
W przypadku królików chorych , bardzo pożądana jest większa liczba opiekunów wirtualnych. Króliki te mają większe potrzeby głównie ze względu na leczenie, zabiegi , leki czy specjalną dietę.
Wirtualny opiekun może również osobiście zajmować się swoim podopiecznym odwiedzać go w Fundacji.

DAROWIZNY
Pomoc w postaci wsparcia finansowego - wpłaty na konto Fundacji jak również zakup przysmaków, odżywek, miseczek, paśników, papierowych ręczników czy żwirku dla podopiecznych Fundacji. Żwirek jest zawsze towarem deficytowym.

POMOC W SPRZĄTANIU, OPIECE, TRANSPORCIE

bronek2Nasi podpieczni prześciagają się w czynieniu zamieszania w klatkach i zagrodach. Niektóre egzemplarze są wręcz niereformowalne jeśli chodzi o naukę czystości. Osoby chętne do pomocy w sprzątaniu jak również przytulaniu, czesaniu i umoralnianiu króliczych istot- zawsze mile widziane.
Zapraszamy również zmotoryzowanych , którzy mogę zaoferować pomoc przy transporcie króliczków do DS, DT, lekarza czy po prostu przewozie cięższych rzeczy.